software for your business

Jeszcze bardziej wszechstronny

Poznaj rodzinę Surface.

 

Aby realizować swoje pomysły, potrzebujesz zaawansowanych narzędzi, które zapewniają idealną równowagę pomiędzy wszechstronnością, wydajnością i jakością wykonania. Każde urządzenie Surface zostało zaprojektowane z myślą o tym, możesz więc tworzyć bez kompromisów.

Surface Pro

 

już od

Surface Laptop

 

już od

3398 zł

netto

 

4179,54 zł

brutto

4145 zł

netto

 

5098 zł

brutto

Bezwarunkowa mobilność

 

Twórz, pracuj, ucz się i baw praktycznie wszędzie. Ultralekki Surface Pro jest jeszcze lepszy niż jego poprzednicy. Oferuje najwyższą wydajność mobilnej pracy, ponieważ jego bateria zapewnia zasilanie przez cały dzień. Dodatkową zaletą jest przyjemna w dotyku i maksymalnie zwiększająca mobilność obudowa z zaokrąglonymi rogami.

Niezrównana moc i wydajność

 

Dzięki wydajnemu procesorowi Intel® Core™ 7. generacji, urządzenie Surface Pro zapewnia jeszcze większą efektywność i szybkość działania — o 50% dłuższy czas pracy na baterii i wyższą wydajność niż urządzenie Surface Pro. Wprowadź swoje pomysły w życie i zobacz je w pięknych kolorach na wysokiej rozdzielczości, niezwykłym ekranie PixelSense reagującym na dotyk.

Najlepsze rozwiązania firmy Microsoft

do Twojej dyspozycji

 

Surface Pro perfekcyjnie współpracuje z piórem Surface Pen oraz pakietem Office, a ponadto obsługuje pełną wersję systemu Windows, w tym narzędzia do tworzenia zawartości 3D. Windows Hello z funkcją rozpoznawania twarzy zapewnia szybkie i bezpieczne logowanie bez potrzeby wpisywania hasła.

Dopasuj go do siebie

 

Spersonalizuj swoje urządzenie Surface Pro i wyrażaj siebie dzięki kreatywnym akcesoriom nowej generacji — myszy Surface Arc Mouse, klawiaturom Surface Type Cover oraz piórom Surface Pen, które umożliwiają pisanie w czasie rzeczywistym i ułatwiają cieniowanie artystycznych prac dzięki ulepszonej funkcji nachylenia.

Skontaktuj się ze specjalistą

Dorota Krzysiek

Wyślij zapytanie ofertowe

lub zadzwoń: +48 501 347 595

Rynek13 poleca oprogramowanie firmy Microsoft

powrót